dla fotografa

Sama będąc fotografem wiem jak istotna jest odpowiednia prezentacja zdjęć w internecie. Ciekawe i oryginalne wyglądające portfolio czy blog to połowa sukcesu. Mając odpowiednie doświadczenie w projektowaniu grafiki i stron internetowych mogę stworzyć dla Ciebie ciekawą i efektowną stronę dzięki, której zyskasz nowych klientów.

Przebieg pracy

Przed przystąpieniem do pracy nad projektem zapoznaję się z pracami fotografa. Proszę również o przygotowanie linków przykładowych stron czy grafik. Pytam o wszystko to co może pomóc mi w przygotowaniu projektu.

Po przygotowaniu wstępnego projektu i zaprezentowaniu go klientowi wprowadzam ewentualne zmiany. Gdy projekt graficzny zostanie zaakceptowany przechodzę do strony technicznej i zamieniam grafikę na kod.

Istotne informacje

Aby w zachować spójność graficzną warto zamówić również logo, wizytówkę i ulotkę w stylu przygotowanej przeze mnie strony.

Jeśli nie posiadasz domeny czy serwera mogę pomóc Ci w jego zakupie i późniejszej konfiguracji.

Wykonuję strony i blogi w oparciu o platformę WordPress.

Pomagam w instalacji WordPress’a na serwerze oraz przygotowanej przeze mnie skórki.

Możliwość wystawienia faktury Vat.

Masz pytania proszę o kontakt.

Portfolio

Blogi

www.iwonabaldyga.pl

www.aniagalka.pl

www.malgorzatajurasz.com

Loga dla: Małgorzaty Jurasz, Iwony Bałdygi, Ani Gałki, „Dzieciaki Słodziaki”, „Fotosister”, Urszuli Sowińskiej, Eweliny Gierszewskiej i wiele wiele innych.